• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/aypenkumluca/
ADRES:Deniz Yolu Caddesi Çınar Market Yanı 
 

TELEFON+905514319721

OTOMATİK PANJUR

KUMLUCA OTOMATİK PANJUR

Alüminyum panjur içindeki poliüretan köpük sayesinde önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Alüminyum panjur dışarının gürültüsünü önler. Kış aylarında %30’a varan ısı yalıtımı sağlar.  Yaz aylarında panjurlarınızı kapalı veya yarı açık konuma getirerek yakıcı güneşin etkisini azaltarak serin ve rahat ortamlar oluşturmak elinizdedir.

 

Alüminyum panjur sistemleri, paslanmaz, renk solması kesinlikle olmaz, kiri tozu  barındırmaz, çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her türlü yapıya uyum sağlar ve estetik bir görünüm kazandırır. 
 

Alüminyum panjur sistemleri yapınızı, kar, fırtına, toz, ses, şiddetli rüzgar, gürültü, sert cisimlerden ve  yabancı bakışlardan korur. Alüminyum panjurların en başta gelen özelliği ise; konut ve işyerlerinizin kapalı iken kötü niyetli saldırılardan, hırsızlardan koruyarak rahat ve huzurlu bir ortam sağlamasıdır.
 

AyPen olarak firmamız bünyesinde panjur imalatı ve montajı hizmeti vermekteyiz. Gerektiği durumlarda da onarım bakım hizmeti ile de müşterilerimizin daima hizmet almasını sağlamaktayız.

 KUMLUCA OTOMATİK PANJUR   KUMLUCA OTOMATİK PANJUR   KUMLUCA OTOMATİK PANJUR   KUMLUCA OTOMATİK PANJUR