• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/aypenkumluca/
ADRES:Deniz Yolu Caddesi Çınar Market Yanı 
 

TELEFON+905514319721

PVC KAPI VE PENCEREİyi bir ısı yalıtımına sahip olması nedeni ile ısı kayıplarını engelleyerek yakıttan tasarruf edilmesini sağlar. Klor içermesi nedeni ile PVCnin alev alma sıcaklığı yüksektir, alev tutuştuğunda kendiliğinden hemen söner. Alüminyum ve ahşapla karşılaştırıldığında daha hafiftir. Ses yalıtımına sahiptir ve gürültü kirliliğinin önüne geçer.

 

Genel ve çok maksatlı kullanım sağlar. PVC atıklar, kâğıt ve cam atıklar gibi toplanıp tekrar değerlendirilebilir. Kolay temizlenir ve az bakim gerektirir. PVCnin pencere veya kapı imalinde kullanılması ile ahşap ikame edilerek, ağaç kesimi azalır ve ormanların korunması sağlanır.
 

Güven Pen olarak firmamız Asaşpen Üretici Bayi olup kapı ve pencere sistemleri imalat ve montaj alanında hizmet vermekteyiz.

Ergonomik Tasarım Uzun Ömürlü ve Sorunsuz Kullanım İstenilen Proje ve Şekile Uygulanabilme İmkanı İle Sizin İsteklerinize Tam Anlamıyla Cevap Vermektedir. Montaj işlemlerini alanında uzman usta çalışanlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

 kumluca pen


Enerji Verimliliği sağlayan PVC Pencere ve Kapılar

Evlerdeki ısı kaybının %33'ünün pencere ve kapılardan kaynaklandığını biliyor muydunuz? Aypen
Pencere ve Kapıları, günümüzün sürdürülebilir evlerine yönelik maksimum yalıtım sağlamak için PVC'nin mükemmel yalıtım özelliklerinden faydalanır.


Doğadan Renkler

AYPEN lamine renk seçenekleri idealinizdeki rengi evinizde uygulamanız için özel olarak tasarlandı.Pidosan lamine renk seçenekleri doğadan esinlenir ve evrensel bir karaktere sahiptir.Dokuz farklı renk seçeneği Aypen'de !

Gelecek Nesiller İçin

Biz Aypen olarak, 2016 yılında Avrupa ülkelerinin tamamlamakla yükümlü olduğu çalışmaları, çevreye olan duyarlılığımızdan dolayı onlardan önce tamamlayıp, çocuklarımıza olabildiğince erken, temiz bir çevre bırakmayı hedefledik.