• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/aypenkumluca/
ADRES:Deniz Yolu Caddesi Çınar Market Yanı 
 

TELEFON+905514319721

SİNEKLİK

KUMLUCA SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Plise sineklik diğer adı ile pileli sineklik bütünü ile yepyeni,kendini kolayca fark ettiren pileli tüle sahip şık tasarımı ve kolay kullanımı ile öne çıkan işlevsel ve dekoratif bir modeldir. Gerek dar alanlara olan uyumu gerek şık tasarımı gerekse kullanım avantajları ile sadece Türkiye de değil tüm Dünya ülkelerinde en çok tercih edilen sineklik modelidir. Çalışma biçimi olarak diğer sineklik modellerinin yetersiz kalldığı veya çözüm üretemediği alanlar göz önüne alınarak üretilmiştir.

Sistem çalışma prensibi muhteşem bir ar-ge çalışmasının sonucunda kusursuz, alternatifsiz ve çözüm ortağı bir model olarak ortaya çıkmıştır. Balkon kapısı, cam balkon, fransız balkon, sürme pencere-kapı, dışa açılır kapılar ve büyük alanların kapatılması için kullanılan ideal bir üründür. Çalışma biçimi oldukça akıcı ve kullanışlıdır. Evdeki küçük afacanların bile kullanırken zorlanmayacağı bir sistemdir. Açılırken veya kapanırken herhangi bir yer işgal etmesi söz konusu değildir.

Bu sebep ile önünde olabilecek herhangi bir masa, sandalye veya eşya için yer değiştirerek alan açmak zorunda kalmazsınız. Bir diğer avantajı ise herhangi bir sebepten dolayı pencere, kapı, balkon veya cam balkonunuzda dışarıdan sineklik uygulaması yapılacak kadar alan kalmamış ise çözüm kaynağınız kesinlikle plise sinekliktir.15x28 genişliğindeki profili sayesinde panjur, ferforje ve aliminyum küpeştenin dış alandan doğramaya çok yakın montaj yapılması sebebi ile diğer sineklik modellerinin yetersiz kalacağı durumlarda  bu sineklik modeli tek alternatifinizdir.

Plise sineklik tülü bu sistemin en önem arz eden aksamıdır. Plise sineklik tülünün özel yapısı gereği en çok aşınacak kısmı doğal olarak tüllerin kat yerleridir. Birde mevsim şartlarını ve zamanın akışını olaya dahil ettikmi tülün dayanıklılığı dahada önemli bir hal almaktadır.

Montaj aşaması çok basittir. Sinekliğin dört bir tarafındaki yuvalardan akıllı uclu vidalar aracılığı ile; temiz, hızlı ve pratik bir montaj aşaması vardır.

 KUMLUCA SİNEKLİK    KUMLUCA SİNEKLİK    KUMLUCA SİNEKLİK   KUMLUCA SİNEKLİK