• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/aypenkumluca/
ADRES:Deniz Yolu Caddesi Çınar Market Yanı 
 

TELEFON+905514319721

Kumluca Çelik Kapı
Günümüzde hırsızlık olayları baya armış bulunmaktadır. Özellikle evlere girip hırsızlık yapmak baya artmıştır. Basit kapıların kolaylıkla açılması hırsızlara kolaylık sağlamaktadır. Evimizin daha güvenli olması için çelik kapıları tercih etmeliyiz. Çelik kapılar hem daha dayanıklı hem de açılması daha zordur.  
  • Bütün çelik kapılar istenilen güvenliği ve dayanıklılığı sağlamayabilir. Uzun süre dayanabilecek ve güvenliğinizi tam sağlayabilecek çelik kapıları almak istiyorsanız bazı dikkat etmeniz gereken kurallar vardır.
  • Her çelik kapı gerçek çelik kapı değildir. Alacağınız kapı bağımsız kuruluşlar tarafından test edilmiş olmalıdır.  “AVRUPA BİRLİĞİ HIRSIZLIĞA KARŞI GÜVENLİK SERTİFİKALI” markaları tercih etmelisiniz ve satın alacağınız kapıda EN 1627 AB hırsızlığa karşı dayanıklılık sertifikası olup olmadığını sorgulayın.
  • Alacığını çelik kapının, kapı ile kasa arasındaki boşluk 4-5mm’den fazla olmamalıdır. Fazla olması durumunda manivela ile açılması kolaylaşmaktadır.
  • Çelik kapınızda çift contalama sisteminin olması gerekir. Bu şekilde olan çelik kapılar sadece hırsızları değil; ses, sıcak, soğuk, toz ve haşeratlarında içeri girmesini engeller.
  • Evimize alacağımız çelik kapıları ince eleyip sık dokuyarak almalıyız. Açılması kolay dayanıksız kapılar hırsızları durduramaz. Kapıyı kilitlemeden gittiğimiz zaman evimiz kapının kilidine emanet kalmaktadır. Bu yüzden sağlam kilitli dayanıklı kapılar almalıyız.


Kumluca'da yıllardır pvc kapı ve pencere sistemleriyle hizmet veren Aypen işletmesi şimdi sizlere dayanıklı ve kaliteli, şık bir birinden güzel çelik kapı modelleriyle hizmetinizdedir . Bizden fiyat almadan karar vermeyiniz sizleri iş yerimize bekleriz .


0551 431 97 21


  
145 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın